כיצד להיערך לקראת פגישה עם מפקח בניה במרכז

החלטתם לשכור את שירותיו של מפקח בניה במרכז לפרויקט בניית בית פרטי. מדובר בהחלטה נבונה, אך כדאי להגיע לפגישה הראשונה מוכנים עם רשימת שאלות.

למה, בעצם, אתם זקוקים למפקח בניה לצורך בנית הבית?
התשובה היא שיש לכך סיבות רבות. בנית בית פרטי זהו תהליך ארוך ומייגע, אשר כולל התעסקות עם אנשי מקצוע רבים, כולל אדריכל, קבלן, חשמלאי, אינסטלטור ועוד.
מפקח בניה יכול לרכז אצלנו את ההתנהלות מול הספקים ואנשי המקצוע השונים, וללוות מקרוב את תהליך כדי לוודא שהוא נעשה על פי התכניות, ללא סטיות או רשלנות.
העסקה של מפקח בניה במרכז יכולה לחסוך לכם לא רק זמן וכאב ראש, אלא גם כסף ולדאוג שהפרויקט יתקדם בהתאם ללוח הזמנים שנקבע, ללא עיכובים מיותרים.

אז איך להתכונן לפגישה?

כדי להגיע לפגישה מוכנים ולקבל מידע בסיסי ראשוני שיסייע לכם לקבל החלטות נבונות, כדאי להצטייד ברשימת השאלות הבאה:

מהי ההסמכה של מפקח הבניה? על פי החוק בישראל אין צורך בהכשרה ספציפית, אך כדאי לדעת האם מפקח הבניה אליו פניתם הוא הנדסאי, מהנדס, קבלן או בעל מקצוע אחר.

האם השירות ניתן רק בשלבי הבניה או עוד קודם, בשלב תכנון הבית? ככלל, מומלץ לערב את מפקח הבניה כבר בשלבים הראשוניים של תכנון הבית, אך לא כל המפקחים מספקים את אותו השירות ולכן יש לברר את הנקודה הזו מראש.

מהו הוותק של מפקח הבניה? ניסיון רב מעיד על ידע מקצועי רחב גם מבחינה תיאורטית וגם בשטח עצמו.

האם יש רשימת לקוחות ממליצים או פרויקטים קודמים שניתן להתרשם מהם? מכיוון שאין צורך בתעודה מסוימת, חוות הדעת של לקוחות קודמים והתרשמות מתיק עבודות, יכולים ללמד אתכם רבות אודות הרמה המקצועית של מפקח הבניה, מידת האמינות ותודעת השירות שלו.

מחפשים מפקח בניה במרכז?
בחברת אס בי אם הנדסה פיקוח וניהול פרויקטים, תקבלו יחס אישי ואדיב, וליווי מקצועי משלב התכנון ועד למסירת המפתחות לידיכם. לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת הכרות וייעוץ,

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.


טואול - בניית אתרים